Сценарій 9

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що важливо враховувати для підготовки та проведення свята 1 дзвоника?

Що важливо враховувати для підготовки та проведення свята 1 дзвоника?

10 правил, щоб написати сценарій на 1 Дзвоник у школі.

1. Забудьте про популярних казкових героїв минулих років, іншими словами, не віддавайте власну перевагу Сірим Вовкам, Буратінам, песикам і тому подібному. Якщо дитині сьогодні запропонувати переглянути сучасний мультик і радянський, він, природно, вибере перший!

Сценарій на 1 дзвоник у школі 

2. І не намагайтеся бездумно копіювати улюблені дитячі кінострічки, на зразок "Гаррі Поттера". Адже відтворити ті ефекти, що і в кінофільмі, Ви можете виключно за допомогою комп'ютера і дорогущих елементів декору сцени.

3. У Вашій пам'яті зберігся якийсь сюжет з дитячої книги? У тому випадку, якщо це щось на зразок Рукавички, то забудьте про успіх. Для того щоб Ваш сценарій сподобався дітям - Ви повинні дізнатися, чим вони живуть, чим захоплені, що читають і що дивляться!

4. Проведіть деякий час з дітками: дізнайтеся, які саме герої у них найбільш улюблені, а які їм уже не цікаві, не буде зайвим і поставити запитання прямо: що треба внести в сценарій для цього урочистого дня.

5. Створіть "кістяк" групи, яку задієте у сценарії. Яка конкретно буде у Вас сюжетна лінія, варто задуматися саме на цьому етапі, як і про зразкові сцени та дії.

6. Завжди "спрацьовує" і дуже подобається дітям і дорослим з'єднання 2-ух різних стилів і жанрів. Можна об'єднати "Кіборга" разом з "Колобком". Складеться чудова сюжетна лінія, яка своєю нестандартністю неодмінно припаде до душі кожному - діткам і дорослим.

7. Вам здається, що краще буде взяти за основу кінофільм (книгу), який подобається діткам, у такому разі не забувайте про ефект "випередження", іншими словами, нехай ваш сценарій буде з продовженням!

8. Існує ще один спосіб, який обов'язково зможе зробити ваш сценарій успішним. Задійте казку (книгу, кінофільм ...), але переробіть її відповідно перевагам дітей. "Осовременьте" давніх героїв, і Ваш сценарій 1 дзвінку ще довго стануть згадувати як дорослі, так і діти!

9. Щоб дитяче свято в результаті пройшло дуже успішно, не забудьте подбати про музику та танці. Але знову не забуваємо, що старі пісні - пройдений етап! Поговоріть з дітьми, і проясніть, що вони люблять з музичних творів, що із задоволенням ставлять на власні мобільні телефони.

10. Не звалювайте абсолютно все на себе одного! Зрозуміло, можна написати відмінний сценарій і самостійно, але ... навіщо "геройствовать"! Набагато простіше, радісніше і продуктивніше це робити в команді!

Відео на свято 1 дзвоника

Вірші для сценарію свята 1 дзвоника

Перший раз — у перший клас

 

Вірші на 1 вересняЯ сьогодні перший раз,

Перший раз

Йду до школи в перший клас,

В перший клас!

 

Свято радісне, веселе —

І у нас, і у вас.

Я крокую сам до школи

В перший клас, перший раз!

 

Цуценя моє, вгамуйся

І не гавкай, любий, цить,

Коли дзвоник на уроки

Продзвенить, продзвенить!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято 1 дзвоника

Читати книгу зі сценарієм 1 дзвоника з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій 1 дзвоника

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов