Сценарій 8

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Як написати, підготувати і провести цікавий сценарій на 1 вересня?

Як написати, підготувати і провести цікавий сценарій на 1 вересня?

Вам треба лише пам'ятати 10 запропонованих нижче правил, щоб скласти прекрасний сценарій 1 Вересня.

1. Ні за яких обставин не пишіть в ваш сценарій побитої примітивщини: пташки, собачки, Сірі Вовки і так далі. Якщо дитині зараз запропонувати переглянути сучасний мультиплікаційний фільм і радянський мультик, він, звичайно, обере перший!

Сценарій 1 Вересня 

2. І не намагайтеся бездумно копіювати відомі дитячі фільми, типу "Гаррі Поттера". Результат абсолютно не той, коли не застосована ні комп'ютерна обробка, немає тих декорацій, що застосовувалися в кінострічці.

3. У разі, якщо останньою дитячою книжкою, яку Ви пам'ятаєте, виявилася казка "Колобок" - тоді сценарій на 1 вересня, який Ви напишете - приречений на провал! Вихід існує - звернутися за допомогою до самих дітей: якого роду у них захоплення, які на полицях у них є видання, що вони дивляться.

4. До того, як сідати за складання сценарію, поговоріть з дітками, запитайте їх про обожнених героїв, і буде чудово, якщо Ви розпитайте їх думку про сценарій - що їм хочеться там побачити.

5. Створіть "кістяк" групи, яка буде задіяна в сценарії. Визначтеся з сюжетною лінією, складіть список дій, сцен (приблизно, природно).

6. Відмінно на даний момент сприймається дитячою та дорослою публікою суміш стилів і жанрів. Припустимо, об'єднання "Кота у Чоботях" з "Матрицею". Ці нестандартні рішення можуть допомогти вашим сценарієм стати ефектним і захоплюючим, що зможуть оцінити діти і дорослі.

7. Тим, хто зупинився на сценарії, що заснований на відомому кінофільмі (книзі), хочеться порекомендувати випередити творців цього кінофільму (книжки) - створіть продовження цієї книги або кінострічки у власному сценарії!

8. Успішний і захоплюючий сценарій можливий і при інших умовах - існує інший перевірений варіант. Розмова йде про фільм (казку, комп'ютерну гру...) тільки перероблену. Варто повірити нам на слово, таким "сучасним" героям будуть бурхливо аплодувати як діти, так і їх батьки!

9. Щоб дитяче свято в результаті пройшло успішно, не забувайте подбати про музику, танцф. І тут Ви теж зобов'язані забути про свої особисті дитячі уподобання! Та звернемося знову за допомогою до сучасних діток: яка конкретно музика може змусити їх вийти танцювати, яка пісня у них на мобільниках.

10. Займіться організацією свята в дружній команді! Само собою зрозуміло, Ви можете написати чудовий сценарій і поодинці, але... навіщо "геройствувати"! Набагато легше, радісніше і плідніше це робити в команді!

Відео на свято 1 вересня

Вірші для сценарію свята 1 вересня

До школи

Радості такої

Не було ніколи –

Це Оленка нині

Вперше йде до школи.

 

Стрічку заплітає

І киптар вдягає

На новім портфелі

Тепле сонце грає.

 

Усміхнулась неньці

І виходить з хати:

Ой, ідуть до школи

Звідусіль малята!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято 1 вересня

Читати книгу зі сценарієм 1 вересня з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій 1 вересня

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов