Сценарій 7

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що від Вас потрібно, щоб написати сценарій до Першого вересня, який всіх підкорить?

Що від Вас потрібно, щоб написати сценарій до Першого вересня, який всіх підкорить?

Сценарій Першого вересня скласти Ви можете, слідуючи наступним правилам.

1. Забудьте про популярні персонажі минулих років, тобто, не віддавайте власну перевагу Котам у Чоботях, песикам, Сірим Вовкам і тому подібному. Наші дітки виховані на сучасних мультиках і фільмах, тому персонажі Радянського часу для них не представляють ніякого інтересу!

Сценарій Першого вересня у школі 

2. Вирішили в такому випадку зупинитися на відомому Гаррі Поттері? Тут, також існують власні нюанси - бездумні копії не сподобаються. Адже створити ті ефекти, що і у фільмі,Ви зможете виключно за допомогою комп'ютера і дорогущих елементів декору.

3. У Вашій пам'яті зберігся якийсь сюжет з дитячої книги? У тому випадку, якщо це що-небудь на зразок Рукавички, то чи не думайте про успіх. Ставки слід робити на смаки нинішньої дитячої публіки - яким книжкам вони віддають переваги, комп'ютерним іграм, мультикам.

4. Проведіть час з дітьми: дізнайтеся, які саме герої у них найулюбленіші, які їм уже не цікаві, запитаєте прямо, щоб вони хотіли б побачити в сценарії для Першого вересня.

5. Визначте для себе, кому потрібно брати участь у цій справі. Радимо написати попередню лінію сюжету з приблизним списком сцен і дій.

6.Відмінно нині сприймається дорослою та дитячою публікою помісь стилів і жанрів. Об'єднайте "Матрицю" з "Котом у чоботях". Як результат - прекрасне сприйняття незвичайного сценарію, і при цьому Ви зможете знайти схвалення не тільки у дітей, а й у дорослих.

7. У разі, якщо все ж захочете задіяти популярний кінофільм або ж книгу у власному сценарії то, принаймні, спробуйте "спрацювати на випередження" - несподіване продовження - це те, що Вам потрібно!

8. Природно, це не всі варіанти, які Ви знаєте, у підсумку, зроблять сценарій цікавим і вдалим. Використовуйте казку (книгу, фільм ...),але переробіть її згідно смаків дітей. Повірте на слово, подібним "осучасненим" героям стануть бурхливо аплодувати як діти, так і їхні мами й тата!

9. Щоб дитяче свято пройшло "на 5 балів", не забудьте потурбуватися про музичний супровід, танці. При виборі керуйтеся не власними смаками та уподобаннями (про що вже згадувалося вище), а дитячими! Дізнайтеся, чим в даний час живуть діти: що слухають, під що танцюють, які мелодії ставлять на мобільний телефон, в ролі дзвінків.

10. Довірте організацію ще кому-небудь! Ви, природно, можете здійснити все самі, хоча, чи потрібно так перепрацьовувати? З командою весь процес пройде відчутно веселіше, не згадуючи вже про продуктивність!

Відео на свято Першого вересня

Вірші для сценарію свята Першого вересня

Скоро я піду до школи

Скоро я піду до школи,

От зберуть врожай із поля,

Повезуть на трудодні.

Значить в школу час мені.

 

А сестричці ще не час,

Бо вона маленька в нас.

Не запишуть в перший клас.

От і журиться сестричка,

 

Що вона ще невеличка.

Я кажу їй:

- Не журись,

Сам маленьким був колись!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Першого вересня

Читати книгу зі сценарієм Першого вересня з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій Першого вересня

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов