Сценарій 6

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Яким чином можна буде підготувати сценарій свята Першого дзвоника?

Яким чином можна буде підготувати сценарій свята Першого дзвоника?

10 правил, щоб скласти сценарій Першого дзвоника.

1. Білочка, Дюймовочка, Буратіно і всі подібні їм повинні залишитися в минулому, не думайте навіть зробити їх основними героями свого сценарію. У разі, якщо дитині зараз запропонувати переглянути сучасний і радянський мультиплікаційний фільм, він, звичайно, без роздумів вибере перший!

Сценарій Першого дзвоника у школі. Лінійка на 1 вересня у школі 

2. Вирішили зупинити свій вибір на іменитому Гаррі Поттері? Тут теж існують власні нюанси - бездумні копії не підходять. Ефект буде зовсім не той, якщо не застосовано жодної комп'ютерної графіки, якщо немає тих декорацій, що задіяні в стрічці.

3. На вашу думку ще не все втрачено, і Ви можете інсценувати казку "Три ведмеді", яку Ви ще пам'ятаєте з дитинства? Ви помиляєтеся - це буде досконалим провалом! Вихід існує - звернутися за допомогою до самим дітей: які в них захоплення, які на полицях у них є книжки, що вони дивляться.

4. Спілкування з дітками Вам дасть відповіді на виниклі питання, Ви зможете зробити висновок, які ж герої їм цікаві, запитайте прямо, щоб вони хотіли побачити в сценарії Першого дзвоника.

5. Організуйте "кістяк" групи, яка буде задіяна в сценарії. Варто написати попередню сюжетну лінію з приблизними списком сцен і дій.

6. Самий безпрограшний варіант, якщо Ви поставите на об'єднання жанрів, стилів. Можна об'єднати "Термінатора" разом з "Колобком". Подібні незвичайні рішення можуть допомогти вашому сценарію стати ефектним і захоплюючим, що оцінять діти і дорослі.

7. На вашу думку слід взяти за базу кінофільм (книгу), який подобається дітям, тоді пам'ятайте про ефект "випередження", тобто, створіть продовження цієї книги або кінофільму в своєму сценарії!

8. Є ще один спосіб, який неодмінно зробить ваш сценарій успішним. Ми говоримо про фільм (казку, гру комп'ютерну...) тільки перероблений. Повірте на слово, таким "сучасним" героям будуть бурхливо аплодувати як діти, так і їхні мами і тата!

9. Враховуйте, що дитяче свято - це до того ж і музичний супровід, танці. І тут Ви теж повинні забути про свої власні дитячі смаки! Поговоріть з дітьми, і послухайте, що вони воліють з музики, що з великим задоволенням встановлюють на свої телефони.

10. Не грузіть все на себе одного! Безумовно, можна написати хороший сценарій і самостійно, але... навіщо "геройствувати"! Куди простіше, радісніше і плідніше це здійснювати в команді!

Відео на свято Першого дзвоника

Вірші для сценарію свята Першого дзвоника

Шкільний дзвінок

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —

Нас закликає до навчання.

Ми поспішаєм на урок,

І знову йдемо в світ пізнання.

 

Тут наші любі вчителі

Нам формули життя виводять,

І научають дисциплін

Та безліч прикладів наводять.

 

Сидять за партами мої

Найкращі друзі в цілім світі,

Нас всіх єднають дні шкільні,

Снагою нових мрій сповиті.

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —

Перерву він оповіщає.

А після неї на урок

Учнівську всю сім'ю збирає.

 

І знову дзвоник кличе нас —

Спішімо, друзі, до навчання,

Бо промайне так швидко час

Й пора настане розставання.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Першого дзвоника

Читати книгу зі сценарієм Першого дзвоника з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій Першого дзвоника

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов