Сценарій 5

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Яким чином написати, підготувати і провести захоплюючий сценарій на День знань?

Яким чином написати, підготувати і провести захоплюючий сценарій на День знань?

Правила, які допоможуть у написанні сценарію до Дня знань.

1. Ніколи не пишіть в ваш сценарій прімітівщіни: білочки, котики, Карабас-Барабас і т.д. Наші діти виховані на сучасних мультиках і кінострічках, тому персонажі Радянського часу для них не представляють інтересу!

Сценарій Дня знань у школі. Святкова лінійка на 1 вересня у школі 

2. Навіть не пробуйте бездумно копіювати улюблені дитячі фільми, на зразок "Гаррі Поттера". Результат буде зовсім не той, коли не буде використано жодної комп'ютерної обробки, немає тих декорацій, що задіяні у стрічці, тощо.

3. У Вашій пам'яті зберігся який-небудь сюжет з дитячої книги? У випадку, якщо це щось типу Айболіта, то навіть не думайте про успіх. Для того, щоб Ваш сценарій сподобався дітям - треба з'ясувати, чим вони живуть, чим захоплюються, що читають і дивляться!

4. Тільки лише пряме спілкування з дітьми дасть можливість з'ясувати про мультгероїв і кіногероїв, які викликають у діток непідробний інтерес, не буде зайвим і поставити запитання прямо: що треба внести в сценарій для такого урочистого дня.

5. Подумайте і визначте, кому Ви можете довірити, і на кого можна покластися під час такої роботи. Яка конкретно буде Ваша сюжетна лінія, варто задуматися саме на даному етапі, як і про зразкові сценах і діях.

6. Найнадійніший з варіантів, якщо Ви все поставите на об'єднання жанрів і стилів. Це можливо виявиться "Людина-Павук" і "Колобок". Як результат - прекрасне сприйняття нестандартного сценарію, і при цьому Ви зможете знайти схвалення не суто у дітей, а й у дорослих.

7. Якщо все-таки вирішите задіяти популярний кінофільм або книгу у власному сценарії то, принаймні, спробуйте "спрацювати на випередження" - нехай ваш сценарій виявиться з продовженням!

8. Ви можете також скористатися ще одним перевіреним шляхом для складання сценарію. Розмова йде про фільм (казку, комп'ютерну гру ...) тільки перероблений. Ці "сучасні" герої обов'язково наповнять новим змістом ваш сценарій Дня знань, зроблять його захоплюючим!

9. Буде чудово, якщо ви передбачите і виступи з танцями, і музику - без цього дитяче свято буде неповноцінним. Тільки не застосовуйте ту музику, що слухали ще Ваші дідусі, бабусі! І звернемося знову за сприянням до нинішніх діток: яка конкретно музика може змусити їх вийти танцювати, яка мелодія у них на телефонах.

10. Займайтеся організацією свята в команді! Ніхто не говорить, що Вам одному це не по плечах, однак хіба обов'язково настільки напружуватися? Команда зробить цю роботу скоріше, веселіше і результат буде чудовим!

Відео на свято Дня знань

Вірші для сценарію свята Дня знань

Перший раз у перший клас!

Я сьогодні перший раз,

Перший раз

Йду до школи в перший клас,

В перший клас!

 

Свято радісне, веселе –

І у нас, і у вас.

Я крокую сам до школи

В перший клас, перший раз!

 

Цуценя моє, вгамуйся

І не гавкай, любий, цить,

Коли дзвоник на уроки

Продзвенить, продзвенить!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Дня знань

Читати книгу зі сценарієм Дня знань з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій Дня знань

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов