Сценарій 4

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Яким чином можна написати і підготувати сценарій свята 1 дзвоника?

Яким чином можна написати і підготувати сценарій свята 1 дзвоника?

Правила, які допоможуть у складанні сценарію 1 дзвоника.

1. Білочка, Дюймовочка, Мальвіна і подібні їм повинні залишитися в нашому минулому, не думайте навіть зробити їх основними героями свого сценарію. Переваги дітей змінюються, і якщо Ви звернете увагу, то побачите, що у сьогоднішніх дітей зовсім інші смаки, ніж у нас!

Сценарій 1 дзвоника у школі. Лінійка на 1 вересня 

2. Прийняли рішення у такому випадку зупинити свій вибір на іменитому Гаррі Поттері? Тут, також є власні тонкощі - бездумні копії не сподобаються дітям. Бо як відтворити ті ефекти, що і у фільмі, можна лише за допомогою комп'ютера і дорогих декорацій.

3. У Вас в пам'яті зберігся якийсь сюжет з дитячої книжки? У тому випадку, якщо це що-небудь на зразок Айболита, тоді не думайте про успіх. Ставки потрібно робити на смаки сьогоднішньої дитячої публіки - яким книжкам вони віддають перевагу, іграм, мультфільмам.

4. Спілкування з дітьми Вам зможе дати відповіді на виниклі питання, Ви зможете зрозуміти, які саме герої їм цікаві, і виявиться чудово, якщо Ви розпитайте про їх думку про сценарій - що їм би хотілося побачити.

5. Створіть "кістяк" групи, яка буде задіяна в сценарії. Задумайтесь над своєю сюжетною лінією і запишіть для себе приблизні дії і сцени.

6. Самий безпрограшний з варіантів, якщо Ви поставите на об'єднання жанрів і стилів. Наприклад, об'єднання "Колобка" і "Термінатора". Як результат - відмінне сприйняття нестандартного сценарію, і при цьому Ви почуєте схвалення не виключно у дітей, але і у дорослих.

7. Думаєте, що краще буде взяти за базу фільм (книгу), який подобається діткам, тоді пам'ятайте про ефект "випередження", іншими словами, нехай ваш сценарій буде з продовженням!

8. Успішний і захоплюючий сценарій можливий і при інших умовах - є інший перевірений спосіб. Враховуючи переваги сьогоднішніх дітей, яку казку (книжку, фільм) Ви можете переробити. "Осовременьте" давніх героїв, і Ваш сценарій до 1 дзвоника ще тривалий час будуть згадувати як доросла аудиторія, так і школярі!

9. Пам'ятайте, що дитяче свято включає до того ж і музичний супровід, танцювальні номери. При виборі керуйтеся не своїми смаками та уподобаннями (про що вже згадувалося вище), а дитячими! Дізнайтеся, чим сьогодні живуть діти: що слухають, під які пісні, танцюють, які мелодії ставлять на мобільний телефон, як дзвінки.

10. Займіться організацією свята в дружній команді! Ніхто не говорить, що Вам одному це не під силу, проте хіба обов'язково так напружуватися? З командою весь процес стане у багато разів веселіше, не кажучи вже про продуктивність!

Відео на свято 1 дзвоника

Вірші для сценарію 1 дзвоника

Іду я в школу

Іду я в школу, в перший клас,

Машинки любі, не до вас!

Крокують поряд малюки,

Несуть в портфеликах книжки

 

І так вже поспішають —

Ще мить — і позлітають!

У дівчаток іграшки в руках,

А у хлопців пустощі в думках.

 

Дзвінок, як сурма грає,

До класу закликає.

Зітхаю тихо, бо напевне,

І старість прийде тут до мене.

 

Але найважче, на мій погляд,

Весь час дівчат терпіти поряд!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято 1 дзвоника

Читати книгу зі сценарієм 1 дзвоника з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій 1 дзвоника

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов