Сценарій 3

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що варто знати для організації та проведення свята до 1 вересня?

Що варто знати для організації та проведення свята до 1 вересня?

Правила, які допоможуть у складанні сценарію до 1 вересня.

1. Обов'язково враховуйте, що маються такі персонажі, місце яким - минуле. До них можна віднести Дюймовочку, Лисицю-Алісу, котиків ... Уподобання дітей змінюються, і якщо Ви звернете увагу, то зможете побачити, що у сучасних діток зовсім інші смаки, ніж у нас!

Сценарій 1 вересня 

2. У Вас є можливість спробувати скопіювати відомий сучасний дитячий кінофільм "Гаррі Поттер", правда, робити це так само не слід. Результат буде абсолютно не той, якщо не застосована ні комп'ютерна графіка, немає тих декоративних елементів, що задіяні в кінофільмі.

3.Ви вважаєте, що не все втрачено, і можна просто інсценувати казку "Три ведмеді", яку Ви ще пам'ятаєте зі свого дитинства? Ви помиляєтеся - це стане Вашим досконалим провалом! Ставки варто робити на переваги нинішньої дитячої публіки - яким книжкам вони віддають перевагу, комп'ютерним іграм, мультикам.

4.Тільки лише пряме спілкування дасть можливість дізнатися про мультгероїв і кіногероїв, які викликають у дітей інтерес, варто поцікавитися їхньою думкою про те, яким повинен бути сценарій на 1 Вересня.

5. Вирішіть для себе, кому слід брати участь у цій справі. Визначтеся з сюжетною лінією, напишіть список дій, сцен (приблизно, зрозуміло).

6. Чи виявиться цікавим сценарій у випадку, якщо Ви об'єднайте зовсім різні стилі і жанри? Будьте впевнені - це неодмінно "вистрілить". Це цілком може бути "Людина-Павук" і "Колобок". В результаті згаданого, Ви отримаєте нестандартну лінію сюжету, від якої будуть під враженням не тільки діти, а також і дорослі люди.

7. У тому випадку, якщо все-таки захочете використовувати загальновідомий фільм чи книгу у власному сценарії то, хоча б, спробуйте "спрацювати на випередження" - нехай ваш сценарій буде з продовженням!

8. Ви можете також скористатися ще одним перевіреним варіантом для написання сценарію. Розмова йде про кінофільми (казки, комп'ютерні ігри ...) тільки перероблені. Такі "сучасні" герої обов'язково пожвавлять ваш сценарій на 1 вересня, зможуть зробити його цікавим!

9. Буде чудово, якщо ви передбачте і виступи з танцювальними номерами, і музику - без перерахованого дитяче свято буде неповноцінним. Тільки не використовуйте ту музику, що слухали ще Ваші бабусі і дідусі! Поговоріть з дітками, і проясніть, що вони люблять з музичних творів, що з великим задоволенням ставлять на власні телефони.

10. Створіть дружну команду! Ми не говоримо, що Ви самі не впораєтеся, це цілком можливо, втім, для чого ж так виснажувати себе? Команда зробить цю роботу скоріше, веселіше і результат буде чудовим!

Відео зі сценарієм 1 вересня

Вірші для сценарію 1 вересня

Завтра в школу!

Маю зошит, маю книжку,

Он лежать вони на ліжку.

Маю читанку й буквар,

Значить, справжній я школяр.

 

Хоча бігаю, як вітер,

Та вже знаю кілька літер.

Їх навчилась від татуся,

Решту в школі я навчуся.

 

Залишайся вдома, лялько!

Хоч мені тебе і жалко,

Ти іще не підросла –

І для школи ще мала.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято 1 вересня

Читати книгу зі сценарієм 1 вересня з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій 1 вересня

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов