Сценарій 20

 

 

1 вересня 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що потрібно знати для підготовки та проведення свята Дня знань?

Що потрібно знати для підготовки та проведення свята Дня знань?

Вам треба просто лише пам'ятати 10 запропонованих нижче правил, щоб скласти хороший сценарій Дня знань.

1. Неодмінно враховуйте, що існують персонажі, місце яким - минуле. До них можна зарахувати Мальвіну, Лисицю-Алісу, котиків ... Смаки діток змінюються,і якщо Ви придивитеся, то побачите, що у сьогоднішніх дітей зовсім інші смаки, ніж у нас з Вами були!

Сценарій День знань у школі 

2. І не пробуйте бездумно копіювати улюблені дитячі фільми, на зразок "Гаррі Поттера". Оскільки відтворити ті ефекти, що і в кінофільмі, Ви зможете тільки за допомогою компа і дорогущих елементів декору.

3. Згадайте,коли Ви востаннє читали дитячу книгу, і що це була за книга, в тому випадку, якщо це "Теремок", тоді Ви не знайдете успіху зі своїм сценарієм! Самий вірний спосіб написати що-небудь цікаве - поринути у світ нинішнього дитини і зрозуміти, що його цікавить.

4. Перед тим, як приступати до написання сценарію, поспілкуйтеся з дітьми,запитайте їх про улюблених героїв, не завадить і поставити запитання прямо: що треба внести в сценарій для такого урочистого дня.

5. Визначте для себе, кому слід приймати участь у даній справі. Слід визначитися із сюжетною лінією, складіть список дій, сцен (приблизно, природно).

6. Чи виявиться захоплююче,якщо Ви об'єднайте зовсім різні стилі і жанри, це неодмінно "вистрілить". Вибір дуже навіть може впасти на "Людини-Павука" і "Колобка". В результаті зазначеного, Ви отримуєте незвичайну сюжетну лінію, від якої прийдуть в захват не суто діти, а також і дорослі люди.

7. Тим же, хто зупинився на сценарії, який заснований на відомому кінофільмі (книжці), хотілося б порекомендувати випередити творців цього фільму (книжки) - нехай ваш сценарій виявиться з продовженням!

8. Успішний і цікавий сценарій можливий і при інших умовах - є ще один перевірений спосіб. Це казка (фільм, книга, гра комп'ютерна та ін.) На новий лад."Осовременьте" старих героїв, і Ваш сценарій на День знань ще довго стануть згадувати як дорослі, настільки й школярі!

9. Пам'ятайте, що дитяче свято - це ще й музичний супровід, танці. І тут Ви теж зобов'язані забути про свої особисті дитячих смаках! І можуть допомогти нам самі дітки, розповівши,яку музику вони встановлюють на дзвінки у своїх телефонах, під яку танцюють.

10. Створіть дружну команду! Ніхто не стверджує, що Вам тільки лише одному це не під силу, хоча, хіба обов'язково так напружуватися? Команда зробить цю роботу скоріше, веселіше і результат буде відмінним!

Відео зі сценарієм свята Дня знань

Вірші для сценарію свята Дня знань

Шкільний дзвінок

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —

Нас закликає до навчання.

Ми поспішаєм на урок,

І знову йдемо в світ пізнання.

 

Тут наші любі вчителі

Нам формули життя виводять,

І научають дисциплін

Та безліч прикладів наводять.

 

Сидять за партами мої

Найкращі друзі в цілім світі,

Нас всіх єднають дні шкільні,

Снагою нових мрій сповиті.

 

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —

Перерву він оповіщає.

А після неї на урок

Учнівську всю сім'ю збирає.

 

І знову дзвоник кличе нас —

Спішімо, друзі, до навчання,

Бо промайне так швидко час

Й пора настане розставання.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Дня знань

Читати книгу зі сценарієм свята Дня знань з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій свята Дня знань

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов