Сценарій 2

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що потрібно знати для організації та проведення свята до першого вересня?

Що потрібно знати для організації та проведення свята до Першого вересня?

Десять правил, щоб написати сценарій «Перше вересня».

1. Білочка, Карабас-Барабас, Мальвіна і всі подібні їм зобов'язані залишитися в минулому, не думайте навіть зробити їх головними героями вашого сценарію. Смаки дітей змінюються, і якщо Ви звернете увагу, то зможете побачити, що у сьогоднішніх дітей зовсім інші смаки, ніж у нас з Вами були!

Сценарій Першого вересня 

2. Одним з відомих кінофільмів можна вважати "Гаррі Поттера", втім, його банальна копія - теж не підходить. Так як втілити ті ефекти, що і в кінофільмі, Ви зможете лише за допомогою компа і дорогих декорацій.

3. Згадайте, коли Ви читали останній раз дитячу книжку, і яка це була книга, в тому разі, якщо це "Теремок", то Ви не знайдете успіху з Вашим сценарієм! Самий вірний спосіб написати щось захоплююче - поринути у світ сьогоднішньої дитини і зрозуміти, що її цікавить.

4. Спілкування з дітками Вам дасть відповіді на всі Ваші питання, Вам вдасться визначити, які саме герої їм цікаві, запитайте прямо, щоб вони хотіли б побачити у сценарії на Перше вересня.

5. Організуйте "кістяк" групи, яка буде задіяна в сценарії. Задумайтеся над сюжетною лінією і запишіть для себе зразкові дії, сцени.

6. Кожен раз "спрацьовує" і дуже подобається дітям і дорослим об'єднання декількох різних стилів і жанрів. Наприклад, об'єднання "Колобка" з "Термінатором". Складеться хороша сюжетна лінія, яка своєю нестандартністю обов'язково припаде до смаку всім - дітям і дорослим.

7. У разі, якщо все ж таки вирішите використовувати відомий фільм або книжку у власному сценарії то хоча б спробуйте "спрацювати на випередження" - подумайте над продовженням, яке стане кульмінацією Вашого сценарію!

8. Природньо, це не всі способи, які Ви знаєте, у підсумку, зроблять сценарій цікавим і успішним. Один з варіантів - це казка (фільм, книга, гра комп'ютерна та ін) на новий лад. Подібні "сучасні" герої неодмінно наповнять новим змістом ваш сценарій до Першого вересня, зможуть зробити його захоплюючим!

9. Жодне шкільне свято не може обійтися без музики, без танців. Тільки не використовуйте ту музику, яку слухали ще Ваші дідусі, бабусі! І допоможуть у цьому нам самі діти, розповівши, яку музику вони ставлять на дзвінки в своїх мобільниках, під яку музику танцюють.

10. Займіться організацією свята в дружній команді! Ви, безумовно, можете здійснити все  самі, хоча, навіщо так перепрацьовувати? Команда зможе зробити цю роботу швидше, веселіше і результат буде чудовим!

Відео на свято Першого вересня

Вірші для сценарію свята Першого вересня

Перше вересня

Жовтіє листя на тополі.

Летять у синяві хмарки.

Відкриті навстіж двері в школі —

Ідуть до школи першачки.

 

З гілок тополь злітає листя,

Кружляє й падає до ніг.

Уперше діти урочисто

Переступають цей поріг.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Першого вересня

Читати книгу зі сценарієм Першого вересня з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій Першого вересня

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов