Сценарій 19

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що потрібно, щоб написати сценарій 1 дзвоника, який підкорить всіх?

Що потрібно, щоб написати сценарій 1 дзвоника, який підкорить всіх?

Правила, які допоможуть у складанні сценарію 1 дзвоника.

1. Неодмінно пам'ятайте, що є персонажі, місце яким - минуле. До них можна зарахувати Мальвіну, Лисицю-Алісу, котиків... Наші діти виховані на сучасних мультиках і фільмах, завдяки чому персонажі Радянського часу для них не представляють інтересу!

Сценарій 1 дзвоника у школі. Урочиста шкільна лінійка на 1 вересня 

2. Ви зможете спробувати скопіювати відомий сучасний дитячий фільм "Гаррі Поттер", але робити це так само не радимо. Без комп'ютерних технологій, професійних акторів і якісних декоративних елементів - Ваша копія буде виглядати сірою і похмурою!

3. У Вас в пам'яті зберігся якийсь сюжет з дитячої книжки? У разі, якщо це що-небудь типу Айболита, то забудьте про успіх. Найкращий спосіб написати що-небудь захоплююче - поринути у світ нинішнього дитини і дізнатися, що його цікавить.

4. Проведіть час з дітками: запитайте, які герої у них найулюбленіші, а які їм вже не цікаві, запитайте прямо, щоб вони хотіли б бачити в сценарії 1 дзвоника.

5. Виберіть тих, хто буде брати участь у Вашому сценарії. Радимо написати попередню сюжетну лінію з примірним переліком сцен і дій.

6. Кожен раз "спрацьовує" і дуже подобається дітям і дорослим з'єднання двох різних стилів і жанрів. Об'єднайте "Термінатора" разом з "Колобком". В результаті зазначеного, Ви зможете отримати нестандартну лінію сюжету, від якої будуть у захваті не тільки лише діти, але і дорослі люди.

7. Ви зупинили все-таки свій вибір на одному з відомих кінофільмів, книзі? Значить, вам треба подумати над кінцівкою і зробити її несподіваною для всіх, а саме створіть продовження даної книги або кінострічки у власному сценарії!

8. Є інший варіант, який неодмінно зробить ваш сценарій хорошим. Розмова йде про фільмі (казці, комп'ютерній грі...) тільки переробленої. Ці "сучасні" герої неодмінно пожвавить ваш сценарій 1 дзвоника, зроблять його цікавим!

9. Враховуйте, що дитяче свято включає ще й музичний супровід, танцювальні номери. Вибираючи, керуйтеся не власними смаками та уподобаннями (про що вже зазначалося вище), а дитячими! Та звернемося знову за допомогою до сучасним діткам: яка музика змусить їх танцювати, яка пісня у них на мобільниках.

10. Займіться організацією свята в дружній команді! Ніхто не стверджує, що Вам лише одному це не під силу, втім, хіба обов'язково так напружуватися? Куди простіше, веселіше і плідніше це здійснювати в команді!

Відео зі сценарієм 1 дзвоника

Вірші для сценарію свята 1 дзвоника

Перший раз у перший клас!

 

Я сьогодні перший раз,

Перший раз

Йду до школи в перший клас,

В перший клас!

 

Свято радісне, веселе –

І у нас, і у вас.

Я крокую сам до школи

В перший клас, перший раз!

 

Цуценя моє, вгамуйся

І не гавкай, любий, цить,

Коли дзвоник на уроки

Продзвенить, продзвенить!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято 1 дзвоника

Читати книгу зі сценарієм 1 дзвоника з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій 1 дзвоника

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов