Сценарій 17

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що варто враховувати для організації та проведення свята до 1 вересня?

Що варто враховувати для організації та проведення свята до 1 вересня?

Сценарій Першого вересня написати Ви зможете, дотримуючись наступних правил.

1. Забудьте про популярних персонажів минулих років, іншими словами, не віддавайте власну перевагу белочкам, котикам, мишкам тощо. Смаки діток змінюються, і якщо Ви звернете увагу, то побачите, що у сьогоднішніх дітей зовсім інші смаки, ніж у нас з Вами були!

Сценарій Першого вересня 

2. Вирішили зупинитися на іменитому Гаррі Поттера? Тут теж є власні нюанси - бездумні копії не сподобаються. Без комп'ютерної обробки, хороших акторів і красивих декорацій - Ваша копія буде виглядати сірою і похмурою!

3. Якщо останній дитячою книжкою, що Ви пам'ятаєте, виявилася казка "Колобок" - тоді сценарій на Перше вересня, що Ви напишете буде приречений! Найнадійніший спосіб написати що-небудь цікаве - поринути у світ сьогоднішнього дитину і зрозуміти, що його цікавить.

4. До того, як приступати до написання сценарію, поговоріть з дітьми, розпитайте їх про улюблених героїв, і буде чудово, якщо Ви розпитайте про їх думці про сценарії - що їм би хотілося побачити.

5. Виберіть тих, хто буде брати участь у Вашому сценарії. Варто визначитися із сюжетною лінією, складіть перелік дій, сцен (приблизно, зрозуміло).

6. У всіх випадках "спрацьовує" і дуже подобається дітям і дорослим з'єднання 2-ух різних стилів і жанрів. Це ймовірно виявиться "Людина-Павук" і "Колобок". Як результат - гарне сприйняття нестандартного сценарію, причому Ви зможете знайти схвалення не суто у дітей, а й у дорослих.

7. Вважаєте, що краще взяти за основу кінофільм (книгу), який подобається діткам, у такому разі не забувайте про ефект "випередження", тобто, несподіване продовження - це те, що Вам необхідно!

8. Ви можете скористатися іншим перевіреним варіантом для складання сценарію Першого вересня. Беручи до уваги смаки сьогоднішніх дітей, будь-яку казку (книгу, кінофільм) Ви можете переробити. Як діти, так і дорослі обов'язково оцінять гідно ваших героїв, не сумнівайтеся!

9. Жодне шкільне свято не може обійтися без музики, без танців. І тут Ви теж зобов'язані забути про свої особисті дитячих смаки! Та звернемося знову за допомогою до нинішніх діткам: яка музика змусить їх танцювати, яка мелодія у них на мобільниках.

10. Довірте підготовку ще кому-небудь! Ви, зрозуміло, можете зробити без допомоги інших, хоча, треба настільки перепрацьовувати? У команді весь процес стане відчутно веселіше, не кажучи вже про продуктивності!

Відео на свято 1 вересня

Вірші для сценарію свята 1 вересня

Завтра в школу!

 

Маю зошит, маю книжку,

Он лежать вони на ліжку.

Маю читанку й буквар,

Значить, справжній я школяр.

 

Хоча бігаю, як вітер,

Та вже знаю кілька літер.

Їх навчилась від татуся,

Решту в школі я навчуся.

 

Залишайся вдома, лялько!

Хоч мені тебе і жалко,

Ти іще не підросла –

І для школи ще мала.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято 1 вересня

Читати книгу зі сценарієм свята до 1 вересня з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій свята до 1 вересня

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов