Сценарій 16

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що потрібно, щоб написати сценарій Першого дзвоника, який абсолютно всіх підкорить?

Що потрібно, щоб написати сценарій Першого дзвоника, який абсолютно всіх підкорить?

Вам потрібно тільки лише враховувати 10 запропонованих нижче правил, щоб скласти прекрасний сценарій для Першого дзвінку.

1. Білочка, Карабас-Барабас, Мальвіна і подібні їм повинні залишитися в минулому, не замислюйтесь навіть зробити їх основними героями свого сценарію. Наші діти виховані на сучасних мультфільмах і кінофільмах, тому герої Радянського часу їм не цікаві!

Сценарій Першого дзвінку у школі. Шкільне свято. Урочиста лінійка 

2. І не намагайтеся бездумно копіювати популярні дитячі кінофільми, на зразок "Гаррі Поттера". Ефект зовсім не той, якщо не застосована ні комп'ютерна обробка, немає тих декоративних елементів, що застосовувалися в стрічці.

3. Згадайте,коли Ви востаннє читали дитячу книжку, і яка це була книга, у разі, якщо це "Теремок", то Ви не знайдете успіху з Вашим сценарієм! Для того, щоб Ваш сценарій припав до смаку дітям - Ви повинні з'ясувати, чим вони живуть, чим захоплені, що читають і що дивляться!

4. Перед тим, як приступати до написання сценарію, поговоріть з дітками,розпитайте їх про обожнюваних героїв, запитайте безпосередньо, щоб вони хотіли побачити в сценарії Першого дзвоника.

5. Виберіть тих, хто братимуть участь у Вашому сценарії. Визначтеся з сюжетною лінією, складіть список дій, сцен (приблизно, природно).

6. Постійно "спрацьовує" і дуже подобається дітям і дорослим об'єднання 2ух різних стилів і жанрів. Вибір дуже навіть може впасти на "Людини-Павука" і "Колобка". Як результат - чудове сприйняття нестандартного сценарію, при цьому Ви Пошукайте схвалення не тільки у дітей, а й у дорослих.

7. Тим же, хто зупинився на сценарії, що базується на відомому фільмі (книжці),хочемо порекомендувати випередити творців даного кінофільму (книжки) - створіть продовження обраної книги або ж фільму в своєму сценарії!

8. Можете і скористатися ще одним перевіреним шляхом для написання сценарію. Беручи до уваги переваги нинішніх діток, яку завгодно казку (книгу, фільм) можна переробити. І дорослі,і діти обов'язково оцінять високо ваших "осучаснених" героїв, повірте!

9. Пам'ятайте, що дитяче свято включає до того ж і музичний супровід, танцювальні номери. Тільки знову не забуваємо, що старі пісні - пройдений етап! І звернемося знову за сприянням до сучасних діткам: яка музика змусить їх вийти танцювати,яка мелодія у них на мобільниках.

10. Довіряйте підготовку ще кому-небудь! Само собою зрозуміло, Ви можете написати чудовий сценарій і самостійно, хоча ... для чого "геройствовать"! Команда зробить цю роботу швидше, веселіше і результат буде відмінним!

Відео на свято Першого дзвоника

Вірші для сценарію свята Першого дзвоника

Перше вересня

 

Жовтіє листя на тополі.

Летять у синяві хмарки.

Відкриті навстіж двері в школі —

Ідуть до школи першачки.

 

З гілок тополь злітає листя,

Кружляє й падає до ніг.

Уперше діти урочисто

Переступають цей поріг.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Першого дзвоника

Читати книгу зі сценарієм Першого дзвоника з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій Першого дзвоника

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов