Сценарій 15

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Як написати, організувати і провести цікавий сценарій на День знань у школі?

 Як написати, організувати і провести цікавий сценарій на День знань у школі?

Вам необхідно просто-напросто враховувати 10 нижче запропонованих правил, щоб скласти прекрасний сценарій Дня знань.

1. Забудьте про затребуваних персонажів минулих років, іншими словами, не віддавайте перевагу бєлочкам, котікам, Мальвінам тощо. У тому випадку, якщо дитині в наш час запропонувати подивитися сучасний мультфільм і радянський, він, звичайно, обере перше!

Сценарій День знань у школі - урочиста святкова лінійка на 1 вересня 

2. Навіть не пробуйте бездумно копіювати популярні дитячі кінофільми, типу "Гаррі Поттера". Багато хто розуміє, що в реальному житті неможливо задіяти ні комп'ютерну графіку, ні ефектні декоративні елементи, а тоді, і сценарій не стане успішним.

3. Згадайте, коли Ви читали останній раз дитячу книжку, і що це була за казка, у разі, якщо це "Теремок", то Ви не знайдете успіху зі своїм сценарієм! Найнадійніший спосіб написати щось цікаве - поринути у світ сьогоднішнього дитину і зрозуміти, що йому цікаво.

4. Суто пряме спілкування дозволить Вам дізнатися про тих героїв, які викликають у дітей щирий інтерес, не буде зайвим і поставити питання прямо: що слід внести у сценарій для такого урочистого дня.

5. Визначте для себе, кому варто брати участь у цій справі. Варто визначитися із сюжетною лінією, складіть список дій, сцен (приблизно, природно).

6. Відмінно на даний момент сприймається дитячої та дорослої публікою помісь стилів і жанрів. Вибір дуже навіть може впасти на "Людину-Павука" і "Колобка". В результаті цього, Ви купуєте незвичайну сюжетну лінію, від якої будуть під враженням не тільки лише діти, але і дорослі.

7. Ви зупинили свій вибір на якомусь із знаменитих кінофільмів, книжці? Тоді вам краще попрацювати над кінцівкою і зробити її несподіваною для всіх, а саме несподіване продовження - як раз те, що Вам потрібно!

8. Ви можете також скористатися іншим перевіреним варіантом для складання сценарію. Використовуйте казку (книжку, кінофільм...), але переробіть її відповідно уподобанням дітей. "Осовременьте" старих героїв, і Ваш сценарій на День знань ще довгий час стануть згадувати як доросла аудиторія, так і діти!

9. Пам'ятайте, що дитяче свято - це до того ж і музичний супровід, танцювальні номери. Вибираючи, керуйтеся не своїми смаками та уподобаннями (про що вже згадувалося вище), а дитячими! Поговоріть з дітьми і з'ясувати, що вони люблять з музичних творів, що із задоволенням ставлять на свої мобільні телефони.

10. Займіться організацією свята в команді! Ми не будемо говорити, що Ви самі не впораєтеся, це можливо, але для чого ж так виснажувати себе? З командою весь процес стане багаторазово веселіше, не згадуючи вже про продуктивность!

Відео на свято День знань

Вірші для сценарію свята День знань

1 Вересня

 

Перше вересня все ближче,

З кожним роком йдемо вище.

Хоч і важко, та дарма,

Бо без праці знань нема.

 

Котик радо позирає

Та запрошення чекає.

Навіть гусінь - черв’ячок

Всіх вітає діточок!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято День знань

Читати книгу зі сценарієм на День знань з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій на День знань

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов