Сценарій 13

 

 

1 вересня 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що від Вас знадобиться, щоб написати сценарій до 1 вересня, який всіх "наповал уб'є"?

Що від Вас знадобиться, щоб написати сценарій до 1 вересня, який всіх "наповал уб'є"?

Вам треба просто-напросто враховувати 10 нижче запропонованих правил, щоб скласти класний сценарій для 1 вересня.

1. Ні за що не пишіть у власний сценарій прімітівщіни: білочки, Буратіно, дюймовочки і так далі. Наші дітки, давно вже, якщо Ви ще не помітили, дивляться і читають зовсім інші кінострічки та дитячу літературу!

Сценарій 1 вересня у школі. Перше вересня - урочиста лінійка свята Дня знань 

2. Вирішили в такому випадку зупинитися на знаменитому Гаррі Поттері? Тут, теж існують власні нюанси - банальні копії не підходять. Погодьтеся, що насправді не можна задіяти ні комп'ютерну обробку, ні ефектні декоративні елементи, а це означає, що і сценарій не буде успішним.

3. Вам здається, що не все втрачено, і можна без праці інсценувати казку "Три поросяти", яку Ви ще пам'ятаєте? Ви помиляєтеся - це буде досконалим провалом! Самий правильний спосіб написати що-небудь цікаве - поринути у світ сьогоднішньої дитини і дізнатися, що ж її цікавить.

4.Перед тим, як сідати за написання сценарію, поговоріть з дітками, розпитайте їх про обожнюваних героїв, не буде зайвим і поставити запитання прямо: що варто внести в сценарій для даного урочистого дня.

5. Підберіть тих, хто братиме участь у Вашому сценарії. Яка конкретно буде у Вас сюжетна лінія, це потрібно подумати саме на цьому етапі, як і про зразкові сцени і дії.

6. У всіх випадках "спрацьовує" і надзвичайно подобається діткам і дорослим поєднання двох різних стилів і жанрів. Наприклад, об'єднання "Рукавички" з "Кіборгом". Як результат - хороше сприйняття нестандартного сценарію, причому Ви зможете знайти схвалення не виключно у дітей, а й у дорослих.

7. Тим же, хто вирішив зупинитися на сценарії, який базується на відомому фільмі (книжці), ми хочемо порекомендувати випередити творців цього фільму (книги) - нехай ваш сценарій виявиться з продовженням!

8. Існує ще один варіант, він неодмінно зробить ваш сценарій 1 вересня хорошим. Мова йде про кінофільм (дитячу казку, популярну комп'ютерну гру ...), але перероблений. Як діти, так і дорослі обов'язково оцінять достойно ваших "осучаснених" героїв, не сумнівайтеся!

9. Для того щоб дитяче свято в результаті пройшло на відмінно, не забувайте подбати про музику, танці. Тільки не задіюйте ту музику, що слухали ще Ваші дідусі, бабусі! І звернемося знову за сприянням до нинішніх діток: яка музика може примусити їх танцювати, яка пісня стоїть у них на телефонах.

10. Створюйте дружну команду! Ми не говоримо, що самі Ви не впораєтеся, це можливо, але для чого ж так виснажувати себе? З командою весь процес стане помітно веселіше, не згадуючи вже про продуктивність!

Відео на свято до 1 вересня

Вірші для сценарію свята 1 вересня

1 вересня

 

Перше вересня все ближче,

З кожним роком йдемо вище.

Хоч і важко, та дарма,

Бо без праці знань нема.

 

Котик радо позирає

Та запрошення чекає.

Навіть гусінь — черв’ячок

Всіх вітає діточок!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято 1 вересня

Читати книгу зі сценарієм до 1 вересня з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій до 1 вересня

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов