Сценарій 12

 

 

1 вересня 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Яким чином написати, підготувати і провести захоплюючий сценарій на 1 вересня?

Яким чином написати, підготувати і провести захоплюючий сценарій на 1 вересня?

10 правил, щоб написати сценарій «1 вересня».

1. Ні за що не пишіть в ваш сценарій побитої примітивщини: Дюймовочки, котики, Сірі Вовки і тому подібне. Наші дітки, давно вже, якщо Ви ще не знаєте, дивляться і читають зовсім інші кінострічки і книги!

Сценарій 1 вересня у школі - зкачати безкоштовно 

2. Однією з найвідоміших кінострічок можна назвати "Гаррі Поттер", втім, її банальна копія - теж не підходить. Бо як втілити в життя ті комп'ютерні ефекти, що і в стрічці, Ви зможете це лише за допомогою комп'ютера і дорогих елементів декору.

3. У Вашій пам'яті зберігся якийсь сюжет з дитячої книги? У тому випадку, якщо це що-небудь на зразок Лисички-сестрички, тоді забудьте про успіх. Вихід є - звернутися за допомогою до самих дітей: які у них хобі, які на полицях у них стоять книги, що вони дивляться.

4. Проведіть деякий час з дітками: дізнайтесь, які герої у них найбільш улюблені, а які їм вже не цікаві, запитайте прямо, щоб вони воліли б побачити в сценарії на 1 вересня.

5. Вирішіть для себе, кому слід брати участь у даній справі. Радимо визначитися з сюжетною лінією, складіть перелік дій, сцен (приблизно, природньо).

6. Виявиться цікавим у випадку, якщо Ви об'єднаєте зовсім різні стилі і жанри, таке обов'язково "вистрілить". Можна об'єднати "Матрицю" з "Буратіно". Як результат - чудове сприйняття нестандартного сценарію, причому Ви почуєте схвалення не лише від дітей, а й від дорослих.

7. Ви вважаєте, що всеж краще буде взяти за базу фільм (книжку), який подобається дітям, у цьому випадку пам'ятайте про ефект "випередження", іншими словами, створіть продовження обраної книги або фільму в своєму сценарії!

8. Цілком можете також скористатися ще одним перевіреним способом для складання сценарію. Враховуючи смаки сьогоднішніх діток, будь-яку казку (книгу, кінофільм) Ви можете переробити. І діти, і дорослі неодмінно оцінять високо ваших "осучаснених" героїв, не сумнівайтеся!

9. Для того, щоб дитяче свято в результаті пройшло дуже успішно, не забувайте подбати про музичний супровід свята, про танці. Однак знову пам'ятаємо, що старі пісні - це пройдений етап! І можуть допомогти нам самі діти, розповівши, яку музику вони встановлюють на дзвінки в своїх телефонах, під яку музику танцюють.

10. Не грузіть все на самого себе! Ми не будемо говорити, що самі Ви не впораєтеся, це можливо, але навіщо ж так виснажувати себе? Команда зможе зробити цю роботу швидше, веселіше і результат буде чудовим!

Відео зі сценарієм на 1 вересня

Вірші для сценарію на 1 вересня

Школа

 

Наче вулик, наша школа.

Вся вона гуде, як рій.

І здається, що довкола

Розквітають квіти мрій.

 

Бігають, сміються діти,

Та — лиш дзвоник задзвенить —

Стане тихо, ніби в квіти

Поховались бджоли вмить.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на 1 вересня

Читати книгу зі сценарієм на 1 вересня з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій на 1 вересня

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов