Сценарій 11

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Що потрібно, щоб написати сценарій до Першого шкільного дзвінка, який абсолютно всіх "уб'є"?

Що потрібно, щоб написати сценарій до Першого шкільного дзвінка, який абсолютно всіх "уб'є"?

Вам знадобиться тільки лише пам'ятати 10 нижче запропонованих правил, щоб скласти відмінний сценарій для Першого дзвоника.

1. Сірі Вовки, Буратіно, Кіт у Чоботях і подібні їм повинні залишитися в минулому, не думайте навіть зробити їх основними героями вашого сценарію. У тому випадку, якщо дитині сьогодні запропонувати подивитися сучасний мультиплікаційний фільм і радянський, він, природно, вибере перший!

Сценарій Першого дзвоника 

2. У Вас є можливість спробувати скопіювати популярний сучасний дитячий фільм "Гаррі Поттер", але робити це теж не треба. Ефект буде зовсім не той, коли не використано жодної комп'ютерної обробки, немає тих декорацій, що задіяні в кінофільмі.

3. Згадайте, коли Ви востаннє читали дитячу книгу, і що це була за книга, якщо це "Рукавичка", значить, Ви не знайдете успіху зі своїм сценарієм! Самий вірний спосіб написати щось захоплююче - поринути у світ нинішньої дитини і зрозуміти, що їй цікаво.

4. Проведіть деякий час з дітками: дізнайтеся, які герої у них найбільш улюблені, а які їм вже не цікаві, і буде прекрасно, якщо Ви розпитаєте про їх думку про сценарій - що вони б хотіли побачити.

5. Створіть "кістяк" групи, яка буде задіяна в сценарії. Варто написати попередню сюжетну лінію зі зразковим списком сцен і дій.

6. Відмінно сьогодні сприймається дорослою та дитячою публікою помісь стилів і жанрів. Вибір може лягти на "Термінатора" і "Кота у Чоботях". Такі нестандартні рішення можуть допомогти вашому сценарію виявитися ефектним і цікавим, що зможуть оцінити діти і дорослі.

7. Вам здається, що краще буде взяти за базу фільм (книгу), який подобається дітям, у такому разі не забувайте про ефект "випередження", тобто, створіть продовження цієї книги або фільму у власному сценарії!

8. Можете також скористатися іншим перевіреним способом для складання сценарію. Ми говоримо про кінофільми (казки,комп'ютерні ігри ...), але перероблені. Такі "сучасні" герої обов'язково наповнять новим змістом ваш сценарій Першого дзвоника, зможуть зробити його захоплюючим!

9. Ніяке шкільне свято не в силах обійтися без музики, без танців. І тут Ви також зобов'язані забути про свої особисті дитячі переваги! Поговоріть з дітками, і з'ясуйте, що вони люблять з музики, що із задоволенням встановлюють на власні мобільні телефони.

10. Організуйте дружну команду! Ви, безумовно, можете організувати все самі, хоча, чи потрібно так перепрацьовувати? Набагато простіше, радісніше і плідніше це проробляти в команді!

Відео на свято Першого шкільного дзвоника

Вірші для сценарію свята Першого шкільного дзвоника

Перший дзвоник

 

Літо стернями пішло,

Входить осінь у село.

Я люблю рум’яну осінь.

Над садами чисту просинь,

 

Молотарки спів у полі,

Перший дзвоник в нашій школі,

Що нас кличе, мов зоря,

До книжок, до букваря.

 

Я нарву найкращих квіток, —

Купчаків, жоржин, леліток, —

Принесу з росою в клас,

Де стрічає вчитель нас.

 

Я віддам букет барвистий,

Де блищить роса намистом,

А одного купчака

Приладнаю до дзвінка.

 

Ой дзвіночки срібляні,

Добре вчитися мені.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Першого шкільного дзвоника

Читати книгу зі сценарієм Першого шкільного дзвоника з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій Першого шкільного дзвоника

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов