Сценарій 10

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій лінійки у школі

Як Ви зможете підготувати сценарій свята Дня знань?

Як Ви зможете підготувати сценарій свята Дня знань?

Вам потрібно всього лише знати 10 нижче запропонованих правил, щоб скласти гідний сценарій на День знань.

1. Забудьте про затребуваних персонажів минулих років, тобто, не віддавайте власну перевагу Буратінам, котикам, Сірим Вовкам і т. п. Наші діти виховані на сучасних мультиках і фільмах, завдяки чому персонажі Радянського часу їм не цікаві!

Сценарій на День знань 

2. Прийняли рішення у такому випадку зупинитися на відомому фільмі "Гаррі Поттер"? Тут, також є особливі нюанси - бездумні копії не підходять. Оскільки втілити в життя ті ефекти, що і у фільмі, Ви можете лише за допомогою комп'ютера і дорогих елементів декору для шкільної сцени.

3. У Вашій пам'яті зберігся якийсь сюжет з дитячої книжки? У тому випадку, якщо це щось на зразок Колобка, тоді забудьте про успіх. Ставки краще робити на переваги сьогоднішньої дитячої публіки - яким книгам вони віддають перевагу, іграм, мультикам.

4. Спілкування з дітками Вам дасть відповіді на виниклі питання, Ви зможете зробити висновок, які ж герої їм цікаві, не завадить і поставити питання прямо: що треба внести в сценарій для цього урочистого дня.

5. Підберіть тих, хто буде приймати участь у Вашому сценарії. Напишіть попередню сюжетну лінію з примірним переліком сцен і дій.

6. Добре в наші дні сприймається дитячою та дорослою публікою суміш стилів і жанрів. Це цілком може бути "Людина-Павук" і "Айболіт". В результаті цього, Ви можете отримати незвичайну сюжетну лінію, від якої будуть у захваті не тільки діти, а також дорослі люди.

7. Тим же, хто зупинився на сценарії, що базується на відомому кінофільмі (книзі), хочемо порадити випередити творців цього фільму (книги) - нехай ваш сценарій виявиться з продовженням!

8. Цілком можете також скористатися ще одним перевіреним варіантом для написання сценарію. Враховуючи смаки сьогоднішніх діток, яку казку (книжку, кінофільм) можна переробити. "Осовременьте" давніх героїв, і Ваш сценарій Дня знань ще довгий час стануть згадувати як дорослі, так і діти!

9. Не забувайте, що дитяче свято включає ще й музичний супровід, танці. Тільки не використовуйте ту музику, яку слухали ще Ваші бабусі і дідусі! Поговоріть з дітьми і з'ясуйте, що вони люблять з музики, що з великим задоволенням ставлять на свої мобільні телефони.

10. Займіться організацією свята в команді! Ми не говоримо, що Ви самі не впораєтеся, це можливо, втім, для чого ж настільки обтяжувати себе? Куди простіше, радісніше і плідніше це здійснювати в команді!

Відео на свято Дня знань

Вірші для сценарію свята Дня знань

Перше вересня

 

Жовтіє листя на тополі.

Летять у синяві хмарки.

Відкриті навстіж двері в школі —

Ідуть до школи першачки.

 

З гілок тополь злітає листя,

Кружляє й падає до ніг.

Уперше діти урочисто

Переступають цей поріг.

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Дня знань

Читати книгу зі сценарієм Дня знань з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій Дня знань

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов