Сценарій 1

 

 

Головна 
Сценарій 1 
Сценарій 2 
Сценарій 3 
Сценарій 4 
Сценарій 5 
Сценарій 6 
Сценарій 7 
Сценарій 8 
Сценарій 9 
Сценарій 10 
Сценарій 11 
Сценарій 12 
Сценарій 13 
Сценарій 14 
Сценарій 15 
Сценарій 16 
Сценарій 17 
Сценарій 18 
Сценарій 19 
Сценарій 20 

 

Сценарії Першого дзвоника, сценарій Дня знань, 1 вересня в школіСценарій Першого дзвоника у школіСценарій 1 вересняДень знань сценарій

Що від Вас знадобиться, щоб написати сценарій Першого дзвоника, який абсолютно всіх підкорить?

Що від Вас знадобиться, щоб написати сценарій Першого дзвоника, який абсолютно всіх підкорить?

10 правил, щоб написати сценарій Першого дзвоника.

1. Неодмінно пам'ятайте, що є персонажі, місце яким - минуле століття. До них можна зарахувати Дюймовочку, Лисицю-Алісу, котиків ... Наші дітки, давним-давно, якщо Ви ще не помітили, дивляться і читають абсолютно інші фільми і літературу!

Сценарій Першого дзвоника у школі 

2. Якщо у Вас утвердилася думка зупинити свій вибір на знаменитому Гаррі Поттера? Тут, теж знайдуться власні тонкощі - бездумні копії не підходять. Багато хто розуміє, що в реальності не вийде застосувати ні комп'ютерну графіку, ні ефектні декорації, а тоді, і Ваш сценарій не стане успішним.

3. Вам здається, що ще не все втрачено, і Ви можете інсценувати казку "Троє поросят", яку Ви ще пам'ятаєте? Ви помиляєтеся - це виявиться грандіозним провалом! Для того, щоб Ваш сценарій сподобався дітям - Вам потрібно дізнатися, чим вони живуть, чим захоплені, що читають і дивляться!

4. До того, як приступати до написання сценарію, поговоріть з дітками, запитайте їх про обожнюваних героїв, не завадить і поставити запитання прямо: що варто внести в сценарій для цього урочистого дня.

5. Підберіть людей, які братимуть участь у Вашому сценарії. Подумайте над сюжетною лінією і зафіксуйте для себе зразкові дії, сцени.

6. Чи виявиться захоплюючим сценарій у випадку, якщо Ви об'єднайте зовсім різні стилі і жанри? Таки підхід обов'язково "вистрілить". Об'єднайте "Термінатора" з "Колобком". В результаті згаданого, Ви отримаєте нестандартну лінію сюжету, від якої прийдуть в захват не суто діти, а й дорослі люди.

7. Тим же, хто вирішив зупинитися на сценарії, що базується на відомому кінофільмі (книзі), хотілося б порадити випередити творців цього фільму (книги) - подумайте над продовженням, яка буде кульмінацією Вашого сценарію!

8. Само собою, це не всі способи, які Ви згадаєте, в результаті, зможуть зробити Ваш сценарій захоплюючим і успішним. Ми говоримо про кінофільми (казки, ігри комп'ютерні ...) тільки перероблені. "Осовременьте" давніх героїв, і Ваш сценарій Першого дзвоника ще довгий час будуть згадувати як дорослі, так і школярі!

9. Жодне шкільне свято не в силах обійтися без музичного супроводу, без танцювальних номерів. Вибираючи, керуйтеся не своїми смаками та уподобаннями (про що вже згадувалося вище),а дитячими! Поговоріть з дітьми, і проясніть, що вони воліють з музичних творів, що з великим задоволенням ставлять на свої мобільні телефони.

10. Створіть дружну команду! Само собою зрозуміло, Ви зможете написати хороший сценарій і поодинці, проте ... заради чого "геройствовать"! Куди простіше, радісніше і продуктивніше це проробляти в команді!

Відео на свято Першого дзвоника

Вірші для сценарію свята Першого дзвоника

Перший раз — у перший клас

 

Я сьогодні перший раз,

Перший раз

Йду до школи в перший клас,

В перший клас!

 

Свято радісне, веселе —

І у нас, і у вас.

Я крокую сам до школи

В перший клас, перший раз!

 

Цуценя моє, вгамуйся

І не гавкай, любий, цить,

Коли дзвоник на уроки

Продзвенить, продзвенить!

Додайте наш сайт у свої соціальні мережі

Музика на свято Першого дзвоника

Читати книгу зі сценарієм Першого дзвоника з сервісу Google Book

Скачати безкоштовно сценарій Першого дзвоника

 Сценарії для школи

 

 

Copyright(c) 2015-2016-2017-2018-2019 Сценарій Першого дзвоника в школі. Як написати сценарій Дня Знань, 1 вересня у школі? Завантажити безкоштовно сценарій Першого вересня в школі

ПУС ©™ - Первая Учительская Сеть сайтов